Pino Cvičební válec pro fasciální trénink - s vlnami

Pěnový válec azurové barvy barvy od společnosti PINO, ideálně využitelná pomůcka při funkčním tréninku, rehabilitaci nebo v rámci regenerace...
Doporučená nabídka TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Skladem • Více variant100 Kč100 % • 1 594 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Zatím dobrá zkušenost, ale léčebný výsledek bude znát po delším používání.

• Spolehlivy výrobek
  • , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Zatím dobrá zkušenost, ale léčebný výsledek bude znát po delším používání.

• Spolehlivy výrobek

• , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Vynikající cvičební náčiní pro uvolňování fascií. Daleko účinnější a mémě bolestivé než je strečink. Doporučuji.

• , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

• Výborný, pomáhá mi, masíruje velkou plochu.
    • Velmi doporucuji.
    • V mém případě jsem našla v tomto vyrobku pomůcku, kterou jsem dlouho hledala.
    • Na můj problém s bolestivými uzliky je právě vhodný. Tvrdost mi vyhovuje, neni úplně tvrdý, je středně tvrdý.
    • Proste na moje problémy mi pomáhá.
    • Je pro mě nejlepší ze všech dosavadních pomůcek a mam jich již několik.
  • , zakoupeno v TORF ZIEGLER spol. s r.o.

• vhodný poro domácí cvičení a posilování

produkt hodnotím velice kladně, používám ho pro cvičení a posilování svalů, též jako automasáž.
    Doporučuji všem, kteří své zdravotní problémy ještě nevzdali a chtějí na sobě pracovat.