Kine-MAX Professional Massage Foam Roller

TOP 17 v kategorii Masážní válce

Kine-MAX Professional Massage Foam Roller

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • Více variant59 Kč100 % • 1 340 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 8 977 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant90 Kč100 % • 44 recenzíDalší informace

• Životnost
    • Barva
    • Střední tvrdost
    • Žádná

Je to nejlepší roller co jsem kdy měla.
    Jelikož sportuji přes 10 let ve Fitness a i má práce je tělesně hodně náročná.
    Jsem odkázaná na pomůcky pro regeneraci.
    Tento válec již kupuji podruhé,jelikož předchozí jsem zapomněla v zahraničí (beru ho i na dovolenou).
    Ten předchozí mi vydržel 5 let -do ztráty (při denním 20 min používání,vážím 58kg).
    I přes svou měkkost dělá svou práci na výbornou a bezbolestně promasíruje i ta místa která jsou “kostnatější” a s tvrdším válcem by to byl docela hard core.
    Oproti jiným válcům co mi po 2 letech popraskaly se kvalitně nedá srovnat.Doporučuji top produkt

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Příjemný materiál a hezký vzhled
    • Nenašel jsem pouzdro, který by na válec vyhovoval
  • , zakoupeno v SPORTICUS.CZ

Dobře se s ním uvoňují unavené svaly.

Masážní válec je perfektní moderní variantou pro regeneraci a rehabilitaci svalů a jejích fascií. Aby fungovaly správně, potřebují čerstvou krev a její živiny. Pokud svaly stlačíme nebo namasírujeme, dojde k pozvolnému uvolnění a odplavení škodlivých látek. Když se tento proces používá znovu a znovu, dochází k lepšímu prokrvení a urychluje se regenerace svalů. Dá se použít ke klasické masáží, ale efektivnější variantou je samomasáž. Jedinec sám nejlépe ví, kde ho to nejvíce bolí a jakou část těla zrovna potřebuje promasírovat. Díky tomuto masážnímu válci si můžete dopřát tu největší úlevu a regeneraci přetížených svalů.   Povrch válce je tvořen tzv. EVA FOAM, což je speciální forma EVA plastu uzpůsobená tak, aby napodobovala masáž konečky prstů a dlaní. Vždy se vrací do původního tvaru. Naopak tělo válce je vyrobeno ze speciálního ABS plastu, což je velmi kvalitní plast s pamětí. Nestane se z něj elipsa po delším používání, vždy bude vypadat jako nový ve stejném tvaru.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Životnost
    • Barva
    • Střední tvrdost
    • Žádná

Je to nejlepší roller co jsem kdy měla.
    Jelikož sportuji přes 10 let ve Fitness a i má práce je tělesně hodně náročná.
    Jsem odkázaná na pomůcky pro regeneraci.

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Příjemný materiál a hezký vzhled
    • Nenašel jsem pouzdro, který by na válec vyhovoval
  • , zakoupeno v SPORTICUS.CZ

Dobře se s ním uvoňují unavené svaly.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: