Sharp Shape Foam roller 60

• , zakoupeno v Sharp Shape

• Krásná barva - Růžová
    • Lehký
  • , zakoupeno v Sportisimo

• Valec mel v popisu napsano, ze ma 90 cm. Ve slutecnosti mel pouze 60 cm. Vratila jsem.
    • Material mi prisel docela dost mekky. Mame doma pevnejsi.

Shanela jsem valec 90cm dlouhy. V popisu produktu je napsano, ze ma 90cm. Vsimla jsem si, ze v nazvu produktu je cislo 60… Ale doufala jsem, ze popis bude pravdivy. No, nebyl. Pozor na to. Ve slutecnosti ma pouze tech 60cm. Zrejme tedy Sportisimo valec dlouhy 90cm v nabidce nema.

• , zakoupeno v Sport365.cz

Masážní válec o průměru 15 cm, délka 60 cm, tvarovaná EVA pěna. Všestranný válec Sharp Shape vám poslouží při cvičení jógy, pilates i během rehabilitačních cviků. Při tréninku s vlastní hmotností napomáhá zpevňovat svalstvo a rozvíjí tělesnou stabilitu. Produkt je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií. Cvičit s ním mohou také děti, ty bude bavit hra s rovnováhou. Méně flexibilním sportovcům produkt pomůže provádět náročnější cviky, do kterých by se bez pomoci dostávali jen obtížně.

Použitím tohoto pěnového lehkého válce Sharp Shape o průměru 15 cm zapojíte hluboký stabilizační systém a zároveň masírujete celé své tělo. Jednoduchý na použití, přesto pomáhá k úspěchům.

Klíčové vlastnosti

Zpevňuje svalstvo a rozvíjí stabilitu

Vyroben z lehké EVA pěny

Rehabilitační pomůcka

Snižuje bolest páteře

Parametry:

• materiál: EVA
  • délka: 60 cm
  • průměr: 15 cm
  • hmotnost: 660 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 93 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč95 % • 569 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sharp Shape

• Krásná barva - Růžová
    • Lehký
  • , zakoupeno v Sportisimo

• Material mi prisel docela dost mekky. Mame doma pevnejsi.

• , zakoupeno v Sport365.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 93 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta65 Kč95 % • 569 recenzíDalší informace